HALA PNEUMATYCZNA I BOISKO Z SZTUCZNEJ TRAWY ZMIENIŁY KRAJOBRAZ BYDGOSZCZY

Zakończyliśmy prace w Bydgoszczy !! Zadanie polegało na wykonaniu piłkarskiego boiska z sztucznej o powierzchni 2542m2 a następnie zadaszeniu go dwupowłokową halą pneumatyczną. Boisko sportowe i balon piłkarski zlokalizowane są w Bydgoszczy przy ul. Bohaterów Kragujewca. Obie stolice województwa kujawsko-pomorskiego wzbogaciły się o hale pneumatyczne Interhall !!

Kompleks Sportowy „Chemik“, zarządzany przez Bydgoskie Centrum Sportu, wzbogacił się o nowoczesną halę pneumatyczną z boiskiem piłkarskim, umożliwiającym treningi przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Obiekt powstał na terenie boiska w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 60 przy ul. Bohaterów Kragujewca, posłuży dzieciom i młodzieży trenującym w klubie sportowym Chemik, a także uczniom piłkarskich klas sportowych SP 60.  Z oferty tego miejsca, będą mogły korzystać także inne kluby sportowe prowadzące szkolenie dzieci i młodzieży oraz sportowcy i amatorzy.
Powyższe działania wpisują się w cel kierunkowy III.1. przyjętej strategii rozwoju Bydgoszczy: „Aktywny i zdrowy styl życia” oraz realizują cel operacyjny III.1.2. „Bogata oferta sportowo-rekreacyjna sprzyjająca aktywności mieszkańców”.

Bydgoszcz hala dwupowłokowa
Bydgoszcz hala dwupowłokowa