Hala pneumatyczna w Bilczy

Hala pneumatyczna w Bilczy już jest !!! Balon piłkarski o powierzchni niespełna 5000m2 jako jedyny taki jeśli chodzi o obiekty sportowe w  regionie,  został doceniony przez piłkarzy Korony Kielce, którzy odbyli już na nim pierwsze treningi.

Interhall jest  największym w Polsce producentem hal  przykrywających obiekty sportowe.  Hale naszej produkcji stanowią nowoczesny sposób na zadaszenie zewnętrznych obiektów sportowych i przykrywają boiska piłkarskie wielu klubów ekstraklasy, jak np. Legia Warszawa czy Jagiellonia Białystok.

Hala pneumatyczna to idelane rozwiązanie do sezonowego lub stałego pokrycia jednego lub większej liczby boisk piłkarskich. Montaż i demontaż obiektu sportowego to błyskawiczne procesy. Inwestor w dowolnym momencie może zaplanować prace związane z przykryciem lub odkryciem boiska.

Membrany które posiada hala pneumatyczna doskonale izolują od zewnętrznych niesprzyjających warunków atmosferycznych, zapewniając użytkownikom optymalne warunki do gry.

Budowa hal piłkarskich tego typu jest naszą specjalnością. Wdrożone przez nas innowacyjne technologie  czynią nas wiodącym producentem hal pneumatycznych na rynku.

Inwestycja ta to doskonały przykład na to, jak innowacyjne podejście do budowy przestrzeni może przyczynić się do rozwoju lokalnej społeczności. To nie tylko miejsce aktywności sportowej i rekreacyjnej, ale także centrum kulturalne, które integruje ludzi i przyciąga odwiedzających z innych regionów. To także dowód na to, że inwestycje w nowoczesną infrastrukturę przynoszą korzyści społeczności, podnosząc jakość życia i kultury w regionie. Hala Pneumatyczna w Bilczy stanowi inspirację dla innych społeczności, pokazując, że innowacje w budownictwie mogą stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu składamy serdeczne podziękowania , a użytkownikom życzymy wielu wspaniałych sportowych emocji.

Więcej informacji na temat tej realizacji znajdziesz tutaj : https://www.morawica.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&akcja=artykul&artykul=5511

hala pnuematyczna Morawica Bilcza