PRZEBUDOWA STADIONU HETMANA W ZAMOŚCIU

Rozpoczyna się przebudowa stadionu piłkarskiego Hetmana w Zamościu!!!
Miło nam poinformować, że wspólnie z naszym zamojskim konsorcjantem, firmą Budmat, zawarliśmy umowę na przebudowę stadionu piłkarskiego Hetmana w Zamościu. Stadion Hetmana Zamość pamięta jeszcze czasy przedwojenne i od lat czekał na modernizację, która wprowadziłaby go w XXI wiek. Dzięki zaplanowanej inwestycji, obiekt sportowy przy ul. Królowej Jadwigi zyska nowe boisko piłkarskie i część lekkoatletyczną, jak chociażby bieżnie lekkoatletyczne. Przebudowa stadionu obejmie również gruntowny remont , który przechodzi właśnie budynek z szatniami oraz pawilon sprawozdawców. Dalej podejmujemy działania związane z przebudową trybuny głównej i dwóch bocznych. Powstaje zupełnie nowa infrastruktura sanitarna i monitoring. Stadiony piłkarskie o nawierzchni typu sztuczna trawa jak i naturalnej  oraz budowa bieżni lekkoatletycznych oraz innej infrastruktury lekkoatletycznej o nawierzchni poliuretanowej to nasza specjalność.
Interhall zawsze stosuje najnowocześniejsze technologie w procesie budowy stadionów. Dzięki temu stadiony stają się nie tylko miejscem do organizacji wydarzeń sportowych, ale także przyjaznymi, nowoczesnymi przestrzeniami dla widzów i zawodników. Zaawansowane systemy oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji oraz monitoringu zapewniają komfort i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom wydarzeń na stadionach. Przebudowa stadionu potrwa kilka miesięcy, ale warto czekać na wspaniałe efekty.
Jako lider branży budownictwa sportowego zdajemy sobie sprawę. że inwestycje takie jak przebudowa stadionów i budowa stadionów ma ogromny wpływ na lokalne społeczności. Stadiony piłkarskie przyciągają turystów, tworzą nowe miejsca pracy oraz są motorem napędzającym lokalną przedsiębiorczość . Ponadto, stadiony lekkoatletyczne oraz piłkarskie budowane przez Interhall stanowią wyjątkowe miejsca spotkań. Dostarczają też rozrywki dla społeczności lokalnych, integrując ludzi i wzmacniając więzi społeczne.
.
Po więcej informacji dotyczących budowy stadionów zapraszamy tutaj : https://interhall.pl/oferta/budowa-stadionow/